KONST / Litografier / Färglitografi 11721443
nr 1172 1443
Färglitografi
Kortspelande djur, signerad, motivet: 34x48
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:57:26
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)